CBC, de hoogdag voor beer geeks en Mikkeller fans. In 2015 gaat dit festival met de crème de la crème van de moderne brouwwereld door op 1 en 2 mei 2015 te Kopenhagen.
De ticketverkoop gaat van start vanavond 01/10/2014 om 22:00 uur. Inloggen op de ticketsite, klikken dat het een lieve lust is, hopen dat de server niet plat gaat en dat je je tickets vast krijgt.
Kostprijs: +/- 60-65€ per sessie. Het festival duurt 2 dagen en is verdeeld in 2 sessies per dag. 1 sessie van 10:00 tot 15:30 en de 2de sessie van 16:00 tot 22:00. Een 40-tal brouwerijen/bierfirma’s zoals Mikkeller(organisator), Firestone Walker, Three Floyds, Crooked Stave, Cigar City, Surly, Bells,…… Je ticket geeft je toegang tot het proeven van alle bieren zolang deze voorradig zijn want op=op en van sommige bieren brengen de brouwers maar 1 vat mee. Eten is op eigen kosten.
In dezelfde periode organiseert Mikkeller nog andere evenementen om de beer geeks bezig te houden.
Zin om te gaan? Ik wel……
Cheers
BelgianBeerGeek